Renk seçin:


+90 216 576 79 77 \ +90 264 502 27 00

Sosyal Medyada Biz}

Sözleşmeler

Sınırsız ve Kotasız Destekle
Sistemleriniz Sürdürülebilir ve Her Zaman En İyi Durumda

Başlangıçta tıkır tıkır çalışan yazılımlarınız, sorunlarla karşılaşıp zamanın gerisinde kalarak size engel olmasın. ERP çözümlerini günlük kullanıma aldıktan sonra destek ve onarım konusunda süre sınırı olmadan destek alabileceğiniz gibi bakım ve onarım için telefon, e-posta ve uzak bağlantı gibi araçları kullanarak da zaman kazanabilirsiniz. Teknoiva Bakım ve Destek Hizmetleri ile sistemlerinizi, düzenli bakım ve sorun çıkmadan önce müdahale ile her zaman ayakta tutun, düzenli güncellemelerle sürdürülebilir kılın. Rekabette her zaman önde olun.

bakim-destek/yakın destek
Ne Yapıyoruz?

Teknoliva’nın lokomotif birimlerinden, sürekli gelişerek güçlenen Destek Departmanımızla, yazılımlarınızın siz kullandığınız sürece en iyi durumda tutulmasını sağlıyor, her müşterimize ayırdığımız yüksek destek süreleriyle, olası soru ve sorunlarınıza anında ve bire bir destek veriyoruz. İş süreçlerinizi desteklemeye devam ederek, yeni sürümlerle gelen yeni özelliklerden yararlanmanıza ve her zaman yasal uyumluluğu sağlamanıza olanak tanıyoruz. Böylece işletmenizin her zaman en güncel yeniliklerle çağın gerekliliklerine uyum sağlamasına, olası sorunların işletmenize ciddi zararlar verme riskini minimum seviyeye indirmenize yardımcı oluyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

İşletmenize en iyi desteği sunarken, kendi geliştirdiğimiz, deneyimlerle şekillenen hizmetlerimizden yararlanıyoruz. ERP çözümleri günlük kullanıma alındıktan sonra replika rolex süre sınırı olmadan destek veriyoruz. Telefon, e-posta desteği ve uzak masaüstü bağlantısının yanında, uzaktan çözülemeyen sorunlarda yerinde ücretsiz destek sunuyoruz. İhtiyaçlar ve değişen koşullara göre düzenli olarak güncellenen çözümlerin yeni versiyonlarını ve yeni özelliklerini size bildiriyor, yeni sürümlere sorunsuzca geçmenizi sağlıyoruz.

14 Kasım 2016
2.130 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN