BAKIM ANLAŞMASI

Motor sürücüleri ve PLC & SCADA sistemlerine yönelik bakım anlaşması, sisteminize uygun bakım süreçlerini, ilave sözleşme taahhütlerini ve size tam olarak güven hissini verecek üretici yetkinliğinden gelen teknik desteği içerir.

Üretici tarafından standartlara uygun bakım prosedürlerinin takibi
Ekipmana dair teknik bilgi ve deneyim ile profesyonel destek
İhtiyaçlarınıza uygun özelleştirilebilir bakım anlaşması paketleri
Arıza durumlarında önceden belirlenen süre içerisinde acil saha servisi
Arıza tespit ve onarımında yetkin personel
Acil yedek parça tedariki ve size özel orijinal yedek parça yönetimi
Ekipmanlarınızın işletme maliyetine dair öngörülebilir bütçe kontrolü
Ekipman kullanım ömrünün uzaması
Kritik duruş ve yük düşmelerinin önüne geçme
Güvenlik ve güvenilirliğin arttırılması

Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurum ile yapılan anlaşma kapsamına göre belirli periyotlar içinde sunulan bakım ve onarım hizmetlerinin tamamına verilen genel isimdir. Anlaşma çerçevesinde; Bilgisayar sistemleri ve donanımı, yazıcı, faks, fotokopi cihazları bakım ve onarımı, sunucular ve işletim sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ yapısı, verilerinizin kontrolü ve yedeklenmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Aynı zamanda periyodik bakımlar dışında oluşabilecek anlık donanımsal veya yazılımsal sorunlar için en kısa sürede müdahale ve çözüm hizmetlerini kapsar.

Periyodik Bakım

Tesislerde bulunan tüm ekipmanların, önceden belirlenen zamanlarda bakım çalışmalarının yapılmasıdır. Periyodik bakımlar, ekipmanların yaşlarına veya işletme saatlerine göre belirlenmektedir. Periyodik bakımlarda ana hedef, ekipmanların durumunu kontrol etmektir. Arızalanan veya hasar gören ekipmanları tespit ederek, işletmede problem oluşturmadan önce müdahale etmektir.

Periyodik bakımlarda işletmenin türüne göre özel çözümler üretmekle birlikte; servis olarak hizmet verdiğimiz tüm işlerimizde müşterilerimize destek olmaktayız.