BULUT SUNUCU (CLOUD)

Bulut Sunucu nedir sorusuna, web uygulamalarınız, yazılım yüklemeleriniz, yedekleme, proje geliştirme, dosya senkronizasyonu, paylaşımı ve aktarımı gibi amaçlarla kullanılan son zamanlarda popüler olarak kullanılan hosting çözümlerinden sadece biri şeklinde cevap verebiliriz.

Bulut sunucu; web sitelerinin; kesintisiz çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için, birden fazla sunucudan oluşan ve bulut olarak adlandırılan bir sunucu kümesinde barındırılması şeklinde tanımlanabilir.

Projelerinizi kapasitenize göre ihtiyacınız kadar dilediğiniz kaynağı ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz. Kapasite aktarımında tüm işlemler dinamik olarak gerçekleşir. Bu farkı Teknoliva ile siz de yaşayabilirsiniz !

Teknoliva’nın üstün teknolojisiyle size ayırdığımız bulut sunucularımızla web sitelerinizin ihtiyacı olan gücü sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Hemen bugün bulut sunucunuzu kiralayarak, ziyaretçilerinize en yüksek performans ve en iyi deneyimi sunun.

Web siteniz ya da işletmeniz için en uygun bulut sunucu çözümü hakkında doğru karar vermek için destek ekibimizle görüşebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Teknoliva Bulut Sunucu İle Tanışın!

Yeşil Paket

Xeon Gold
1 Çekirdek
40 GB SSD
3 GB Bellek
25 Mbit

Sarı Paket

Xeon Gold
2 Çekirdek
60 GB SSD
4 GB Bellek
25 Mbit

Turuncu Paket

Xeon Gold
2 Çekirdek
80 GB SSD
6 GB Bellek
35 Mbit

Kırmızı Paket

Xeon Gold
4 Çekirdek
120 GB SSD
10 GB Bellek
35 Mbit

Beyaz Paket

Xeon Gold
4 Çekirdek
160 GB SSD
12 GB Bellek
50 Mbit