MASAÜSTÜ

Bilgisayarlar uzun yıllardır hayatımızda vazgeçilmez bir rol oynuyor. Günlük hayatta, bilgisayarlar sayesinde birçok işi neredeyse her yerde halledebiliyoruz. Günlük hayatımızı planlarken ve işlerimizi yaparken de birçok yazılımlarımızda oluşturmuş olduğumuz bilgi ve birikimi, istemiş olduğunuz programlarda kullanıyor değerinize değer katıyoruz.

Teknoliva, uzun yılların deneyimi ve konusunda yetkin yazılım mühendisleri ile farklı sektörlerden firmaların ve kurumların çeşitli ihtiyaçlarına yönelik yazılımlar geliştiriyor. Bu yazılımları geliştirirken, öncelikle ihtiyaçlarınızı öğrenerek, doğru bir analizin ardından pratik ve etkili çözümler için çalışıyor.

İhtiyaçlarınıza yönelik fikirlerimizi sunarken, karar alma aşamasında sizinle birlikte hareket etmeye özen gösterir yapım aşamasında karşılaştığımız/karşılaştığınız her konuda anında iletişim kurar en kısa sürede yardımcı oluruz. İdeal fikir üzerinde alınan ortak kararın ardından, proje detaylandırılır ve deneyimli yazılım mühendislerimiz tarafından analiz edilir. Analiz sonrası projenin başlangıcı, değerlendirme aşamaları ve başarı testleri büyük bir hassasiyetle tamamlanarak, proje, teslime hazır hale getirilir. Ortaya çıkan son ürünün, tamamıyla size/şirketinize özel, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bir yazılım olması hedeflenerek başarılı şekilde teslim edilir.

Yazılım profesyonel olmayan ellere emanet edilemeyecek kadar önemli ve güvenlik açıkları bakımından titizlikle yaklaşılması gereken bir konudur. Teknoliva farklı büyüklüklerdeki firmaların ihtiyaçlarına yanıt verebilecek nitelikte ve yeterlilikte yazılımlar geliştirirken, bu yazılımların güvenilir ve kullanışlı olmasına özen gösterir ve aynı zamanda tasarım estetiğine de önemi büyüktür. Bugüne kadar birçok başarılı yazılıma imza atmış olan Teknoliva, firmanıza özel bir yazılım için, ihtiyaçlarınızı analiz etmek üzere sizleri bekliyor.