SAHA SATIŞ ve SİPARİŞ

SAHA SİPARİŞ VE SATIŞ

SAHA SATIŞ – SİPARİŞ PROGRAMI, Sıcak Satış yapabilmenizi, Sipariş Toplayabilmenizi, Tahsilat Alabilmenizi ve tüm personeli kontrol edebilmenizi sağlayan mobil uygulamadır. Saha Satış – Sipariş Otomasyonuyla satış temsilcilerinin, plasiyerlerin sahadan merkeze, merkezden sahaya güncel bilgileri alıp, göndermeleri mümkün kılar. Merkezle aynı anda doğru ve güncel stok bilgileriyle çalışmaktadır. GPRS alt yapısıyla gönderilen bilgiler aynı anda sisteme ulaşır, hemen işleme konur ve bu sayede zaman kaybı en aza indirgenmiş olur. SAHA SATIŞ – SİPARİŞ OTOMASYONUNUN hızlı, doğru ve güncel çalışması sayesinde müşteri memnuniyeti artar ve rakiplere karşı büyük avantaj sağlanır. Satış ekiplerinizin siparişleri merkeze ulaştırmak için harcadığı zaman minimuma iner. Ayrıca ulaşım masrafları düşer, telefon ve faks giderleri azalır. Siparişleri anında aktarabilir. Tüm siparişleri raporlayabilir. Siparişlerin depodan teslimat aşamasına kadar her aşamada izleme imkanı sunar.

ÖZELLİKLERİ

GPS üzerinden satıcının uğradığı carilerin takibi,

GSM şebekesi sayesinde istendiğinde veri gönderip alabilme, anlık sipariş, tahsilat işlemleri yapabilme, carilerin bakiyeleri ve stok miktarlarını güncelleyebilme,

Carilerin rut takibi ile gidilmeyen veya rut dışı gidilmiş olanların raporunu alabilme,

Ziyaret girişinde cari barkodu kullanabilme,

Carilerin hareket raporları,

Nakit/Kredi Kartı/Çek/Senet tahsilat alma ve makbuz basma,

Fiyatlara, kampanyalara ve iskontolara müdahale edebilme,

Gün sonunda fatura, sipariş, tahsilat, stok, ziyaret vs. raporu alabilme,

Her plasiyer için parametreler yardımıyla ayrı kullanıcı menüleri tanımlayabilme,

Araç stok sayımı, araçlar arası ürün transferi,

İki yazıcı tanımlayarak Fatura ve İrsaliyeleri ayrı, Tahsilat, Depo transfer ve diğer raporları ayrı yazıcıdan alabilme.