TOPTAN MAĞAZACILIK

Teknoliva Bilişim Sistemleri, toptan mağazacılık yapan firmaların karşılaştığı büyük küçük tüm sorunlarını, 20 yılı aşkın tecrübesiyle çözebilmek adına pek çok firmayla birebir görüşmeler yaparak çözüm arar.

Mağazalar müşterilerin taleplerine hızla cevap verebilmelidir. Eksiye düşen/biten azalan ürünlerin zamanında takviye edilmesi için mağaza içinde görevli bulunması gerekir sürekli olarak bu ürünlerin tespitiyle ilgilenmesi gerekir. Bu da normal şartlarda hem işin aksamasına hem de hem de hatalar yapılmasına sebep olmaktadır.

Teknoliva Bilişim Sistemleri telefon trafiğinin ve yoğunluktan doğan yanlışlıkların ortadan kaldırılması için hazırlanan envanter listesinden, bütün mağazalar ve fabrika stokları tek pencerede görülebiliyor rahatlıkla izlenebiliyor. Mağazalardaki kritik stoklar belirlenebiliyor.

Teknoliva Bilişim Sistemleri satış modülüyle, tüm mağazaların satışları tek bir pencereden kontrol edilebilmekte ve mağazalarda gerçekleştirilen günlük satış takip edilebilmektedir. Hangi müşteriye, hangi üründen, ne kadar ürün satıldığı izlenip, raporlanabilmektedir. Satışlar aylık ve yıllık bazda izlenebilir, bu süre içinde hangi ürünün daha çok satıldığı, hangi müşteriden daha fazla kar edildiği rahatlıkla görülebilmektedir.