HAKKIMIZDA

Teknoliva
Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) Teknolojileri, Perakende Otomasyon Sistemleri (POS) ve Kurumsal Kaynak Planlaması Sistemleri (ERP) konularında profesyonel çözümler ve ürünler geliştiren Teknoliva müşterilerine katma değerli çözümler sunarak büyüme yolunda hızla ilerlemektedir.

Her geçen gün daha da büyüyen Teknoliva hizmet alanında ülkemizin gelişimine hatırı sayılır katkılar sağlayan önemli projeler gerçekleştirmektedir.

Hizmet Stratejisini “verimlilik ve performans” olarak tanımlayan Teknoliva, işletmelerin kurumsal yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve kârlılığını artırmasını sağlayan çözümler üretmektedir. Farklı ölçekler için tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, sektörel yazılımlar, iş zekâsı ve e-Devlet uygulamaları gibi çözümler, bu hedefteki örnek çalışmalara temel olmaktadır.

Sadece bugün için değil yarınlar için de iş çözümlerini farklı platformlarda (masaüstü, Web, Mobil) geliştirerek iş süreçleri ve kaynak planlaması konularında en etkin çözümler geliştirilmektedir.

İstanbul Ofisi ile satış ve destek faaliyetlerini yürütürken, Ar-Ge Faaliyetleri nedeni ile bulunduğu Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsünde yer alan Teknoloji Geliştirme Bölgesindeki Arge ofisi ile de Sakarya ili ve çevresindeki bölgelere doğrudan hizmetlerini sunmaktadır.

Teknoliva güçlü ulusal ve uluslararası iş ortakları ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı projelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.